Člověk pánem tvorstva a zkázou života!!!

Transvestismus

3. června 2007 v 10:04 |  SEXUÁLNÍ DEVIACE A ODCHYLKY
Co to je?
Převlékání do prádla, jež patří jinému pohlaví. Muž, který chodí v ženském oblečení chce být pořád muž (a mít rád ženy) a žena chodící v mužském oblečení chce být pořád žena (a mít ráda muže).TV (pozor, nejde o televizi, viz nadpis :-) jsou velice podobní TRANS lidem. Muži v ženském oblečení se zajímají o módu, líčení atd, nebo třeba žádají o ženské hormony ke zvětšení prsou, ale nadále mají rádi ženy a nadále chcou být muži. Už chápeš význam těchto pojmů?
Projevy TV = crossdressing (X-dressing), obvykle se projevují již v dětství.
Te teď slibovaný rozhovor TV (viz nadpis = transvetismus) s Jenny!

1. Skrýváš před ostatními svou zálibu oblékat se do ženského oblečení?
Nejde jen o ženské oblečení, ale ano, skrývám to. Rodiče možná něco tuší, ale nikdy jsem se jim v tomto směru nesvěřila. Navíc mám s rodiči skvělý vztah a myslím, že by je to asi ranilo. Když to ale vezmu z celkového hlediska, coming out bych asi neustála. Mám zaměstnání, kde se setkávám s velkou řadou lidí, navíc jsem ve městě, kde bydlím, osoba řekněme veřejně známá. A co si budeme povídat, řada lidí je plná ohavných předsudků.

2. Čím se podle tebe vyznačuje transsexualita? Co vyznačuje tebe?
V podstatě jde o to, že se muž cítí být ženou, nebo žena mužem. Nebo spíše, že je takříkajíc žena uvězněna v mužském těle, případně naopak. Tedy velice zjednodušeně řečeno. Valná většina transsexuálů podstoupí změnu pohlaví a bere to jako vysvobození. Ale nemohu za ně mluvit. Pokud jde o mne, tak nejsem transsexuál, alespoň si to tedy myslím, ale transvestita. Podle mě je v tom do značné míry rozdíl a hodně lidí tyto pojmy vůbec nerozlišuje. Děkuji Jenny Croft za rozhovor!
Jenny
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama